کارخانه هترون

شرکت فوران تیما با نام تـجاری فورتیم در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نمود. در بدو امر فعالیت اصلی شرکت در زمیـنه تامین و عرضه محصـولات کامپیوتری تعریف شد. در ادامه با افزایش دانش و توان مدیریتی و فنی با ثبت برند تجاری هترون، وارد عرصه تولید کالاهای کامپیوتری گردید.
در کـلیه این سال ها همواره تلاش گردید با درک نیاز و خواسته مشـتریان و حفظ تعـهد به ارزش های تعریف شده، کالا و خـدماتی با کیفیت و ارزنـده در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

در حال حاضر محصولاتی از قبیل انـواع میـنی کامپیوتر، تین کلاینت، موس، کیبورد، پاروبانک، اسپیکر و سـایر محصولات جانبی کامپیوتر توسـط شرکت فورتیم تحت نام برند هترون تولید و تامین میگردد.

 

گاه‌نگار تحولات فورتیم

 

۱۳۹۹

۱۳۹۹

تاسیس کارخانه جدید فورتیم – فوران تیما

تولید انواع مینی‌پی‌سی. تولید انواع موس و کیبورد کامپیوتر. اخذ رتبه ۲ شورای عالی انفورماتیک. افزایش نمایندگی‌های فروش به ۴۰ مرکز.

۱۳۹۷

۱۳۹۷

طراحی، تولید و ثبت صنعتی اولین مینی‌پی‌سی فنلس در ایران

طراحی و تولید کوچکترین مینی‌پی‌سی فنلس در ایران.

۱۳۹۶

۱۳۹۶

راه‌اندازی خط تولید مینی‌پی‌سی هترون

ظرفیت تولید ۲۰۰۰ دستگاه. تعداد نیروی انسانی ۳۵ نفر. افزایش نمایندگی‌های فروش به ۳۵ مرکز. افزایش نمایندگی‌های خدمات پس از فروش به ۶ مرکز.

۱۳۹۳

۱۳۹۳

ثبت برند Hatron

 راه‌اندازی سایت توزیع محصولات در شهریار.  راه‌اندازی واحد مستقل خدمات پس از فروش. کسب مجوز از سازمان حمایت از مصرف‌کننده. کسب رتبه  در فروش و خدمات از شورای عالی انفورماتیک. تعداد نیروی انسانی ۲۵ نفر.

۱۳۹۵

۱۳۹۵

راه‌اندازی خط مونتاژ مینی‌پی‌سی هترون

عقد قرارداد فروش و خدمات با سازمان‌های دولتی و خصوصی. کسب رتبه ۳ در فروش و خدمات از شورای عالی انفورماتیک. تعداد نیروی انسانی ۳۰ نفر.

۱۳۹۱

۱۳۹۱

اخذ نمایندگی برند E-BLUE

اخذ رتبه دوم در توزیع محصولات E-BLUE بعد از کشور برزیل. تعداد نیروی انسانی ۱۸ نفر. افزایش نمایندگی‌های فروش به ۲۵ مرکز.

۱۳۸۹

۱۳۸۹

کسب نمایندگی برند محصولات Pioneer

 فروش انواع اسپیکر و درایور نوری Pioneer. نماینده برگزیده پخش محصولات پایونیر در ایران. تعداد نیروی انسانی ۹ نفر. افزایش نمایندگی‌های فروش به ۱۵ مرکز.

۱۳۸۶

۱۳۸۶

تاسیس شرکت فورتیم – فوران تیما

تاسیس شرکت فورتیم توسط چهار نفر از فارق التحصیلان دانشگاه، شروع به کار با عمده فروشی محصولات کامپیوتری شامل کیس، اسپیکر و …

گارانتی فورتیم، ارائه‌دهنده گارانتی و خدمات پس از فروش برند هترون است و بـرای حل مسـئله‌ی مشـتری، به وجود آمده اسـت. در همین راستا در شهرهای بزرگ از جمله تهران، مشهد و … مراکز ارائه خدمات گارانتی را جهت خدمات رسانی به مشتریان فعال نموده است. 

چشم انداز گارانتی فورتیم:

  • کسـب اعتبـار در صنعـت کامپیوتر ایران و شناخته شـدن بـه عنـوان همراه‌تریـن شـرکت خدمـات پشـتیبانی محصـولات کامپیوتـری تـا سـال ۱۴۰۵
  • تیم پشـتیباتی فورتیـم با هدف ارزش آفرینـی حاصل از طول عمر مشـتری، مشـتاق به کشـف ریشـه مسـائل و متعهد به ارائـه راهکارهـای اثربخـش بـا بالاترین
  • دقـت، و کمتریـن هزینـه در کوتاهتریـن زمان اسـت. چرا که این تیم برای همراهی است.